Kontakt

Hitta ditt närmaste försäljningsställe
"

Huvudkontor i Munkedal

Tel: 0524 – 234 10
info@maskino.se

Hitta till oss

Smedbergsvägen 30
455 35 Munkedal

Munkedal:

Besöksadress:
Smedbergsvägen 30, 455 35 Munkedal

Säljkontakt:

Mattias Forsberg
Tel: 0524-188 76
Mobil: 0705-523 410
mattias.forsberg@maskino.se

Administration:

Emma Källèn
Ekonom/Löneassistent
Tel: 0524-799 237
emma.kallen@maskino.se

Ulla Wennberg
Kontor/Marknadsassistent
Tel: 0524-188 74
ulla.wennberg@maskino.se

Madeleine Molldén Larsson
Ekonomiassistent
Tel: 0524-799 232
madeleine.m.larsson@maskino.se

Tomas Andreasson
VD
Tel: 0524-188 77
tomas.andreasson@maskino.se

 

 

Göteborg:

Besöksadress:
Herkulesgatan 58, 417 01 Göteborg

Säljkontakt:

Michael Wiberg
Tel: 031-380 30 73
Mobil: 0761-302 022
michael.wiberg@maskino.se

Kundmottagare:

Ann-Sofie Jonasson
ann-sofi.jonasson@maskino.se
Tel: 031-380 30 71
Mobil: 0725- 244 307

Stockholm Syd:

Besöksadress:
Lyftkransvägen 4A, 142 50 Skogås

Säljkontakt:

Tobias Nilsson
Tel: 08-588 96 833
Mobil: 0702-806 474
tobias.nilsson@maskino.se

Johnny Carlsson
Tel: 08-588 96 831
Mobil: 0705-923 168
johnny.carlsson@maskino.se

 

Faktura

Vi tar numera gärna emot leverantörsfakturor via mail. Våra mailadresser till Maskino AB är faktura@maskino.se.
Om du föredrar att få din faktura i PDF-format skickad direkt till en mailadress, ska du kontakta info@maskino.se, eller ring 0524-234 10 så hjälper vi dig.

0
    Offertförfrågan
    Din offertförfrågan är tom